Onder Aan Diek Wedstried

Uitslag van de Onder Aan Diek Wedstried 28 Mei 2016

Pupillen meerkamp

meisjes mini
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Vortex Punten 40 meter Punten Totaal
av fivelstreek 541 Fern Smit Mini M 0.70 122 2.46 210 13.00 208 8.15 333 875
av fivelstreek 540 Elise Hesling Mini M 0.75 159 2.39 196 8.50 121 8.22 322 798
av Aquilo 546 Lotte Smith Mini M 0.65 86 1.80 78 7.00 87 8.89 222 475
av Aquilo 545 Felicia Meinders  Mini M 0.65 86 1.68 54 7.00 87 9.29 170 399
jongens mini
aac'61 544 Jentze Reitsma Mini J 0.75 159 2.30 178 12.50 199 8.32 306 844
av Aquilo 548 Bastiaan Beekman Mini J 0.70 122 2.26 170 10.00 152 9.05 201 647
MPC
aac'61  543 Eva-Sofie Elferink MPC 0.90 269 2.62 242 11.00 172 7.49 450 1135
av Aquilo 547 Inke Meijer MPC 0.65 86 2.16 150 8.00 110 8.97 211 559
JPC
aac'61 542 Thomas Berends JPC 0.90 269 3.03 324 21.00 331 7.34 480 1406
av fivelstreek 539 Nico de Groot JPC 0.70 122 2.22 162 10.50 162 8.43 289 737
MPB
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Kogel Punten 40 meter Punten Totaal
aac'61 655 Fardau Reitsma MPB 0.85 232 2.48 214 3.81 255 7.64 422 1125
av fivelstreek 659 Merla Hulzebos MPB 0.70 122 2.72 262 3.74 249 7.73 405 1041
av Aquilo 656 Eefke Plugge MPB 0.65 86 2.76 270 3.08 195 7.85 384 936
JPB
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Kogel Punten 40 meter Punten Totaal
aac'61 652 Tim Elferink JPB 1.00 342 3.44 406 5.49 374 6.85 585 1709
aac'61 653 Job Forget JPB 1.05 379 3.07 332 4.50 306 6.99 553 1573
aac'61 654 Denzel Nieuwenkamp JPB 0.90 269 2.88 294 5.30 361 7.65 420 1346
av fivelstreek 605 Tom Doornbos JPB 0.90 269 2.79 276 4.65 317 7.76 400 1263
av Aquilo 657 Daniël van den Wijngaard JPB 0.80 196 2.53 224 4.31 293 7.50 448 1162
av Aquilo 658 Sven Meinders JPB 0.80 196 2.79 276 3.55 234 7.70 411 1118
av fivelstreek 651 Ezra Doevendans JPB 0.80 196 2.71 260 3.79 253 8.07 346 1057
MPA1
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Kogel Punten 60 meter Punten Totaal
aac'61 710 Nina van Halen MPA1 1.05 379 3.56 430 4.66 318 9.94 487 1616
av Aquilo 721 Sara Esposito MPA1 1.05 379 3.12 342 4.36 296 10.52 402 1421
av fivelstreek 727 Mirjam Bosma MPA1 0.85 232 3.16 350 4.16 281 10.29 435 1300
av fivelstreek 720 Marit Janszen MPA1 0.95 306 3.03 324 3.95 266 10.94 346 1243
sv Veendam 724 Helen de Vries MPA1 0.80 196 2.97 312 4.38 298 10.94 346 1153
av fivelstreek 726 Rosanne Niehof MPA1 0.95 306 2.58 234 4.09 276 11.22 311 1129
sv Veendam 723 Imke Gardien MPA1 0.90 269 2.73 264 3.89 261 12.34 187 983
av Aquilo 722 Senne Melinga MPA1 dns ######## dns ######## dns ######## dns ######## ########
JPA1
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Kogel Punten 60 meter Punten Totaal
aac'61 705 Mike Berends JPA1 1.20 489 3.83 484 6.61 443 9.54 552 1970
av Aquilo 716 Torino Braam JPA1 1.15 452 3.92 502 6.87 458 9.60 542 1956
av fivelstreek 702 Wesley Boers JPA1 1.10 416 3.52 422 7.01 466 9.65 534 1839
aac'61 709 Valenciano Roffel JPA1 1.00 342 3.69 456 5.27 359 9.18 615 1775
aac'61 712 Tim Duker JPA1 1.05 379 3.44 406 5.70 387 9.97 483 1657
av fivelstreek 703 Koen Bootsman JPA1 1.00 342 3.37 392 5.68 386 10.10 463 1585
av Aquilo 715 Sander Wage JPA1 1.05 379 3.20 358 4.36 296 10.20 448 1483
aac'61 708 Aris Remmerde JPA1 1.00 342 3.27 372 5.78 392 11.00 338 1447
av fivelstreek 713 Ruben Blaauw JPA1 1.00 342 2.71 260 4.50 306 11.83 240 1151
av Aquilo 717 Collin 't Hoen JPA1 dns ######## dns ######## dns ######## dns ######## ########
MPA2
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Kogel Punten 60 meter Punten Totaal
aac'61 706 Lotte Slomp MPA2 1.15 452 3.74 466 7.77 509 9.35 585 2014
av fivelstreek 701 Maud Visscher  MPA2 1.25 526 3.66 450 6.90 460 9.57 547 1984
av fivelstreek 728 Tessa Smitstra MPA2 1.10 416 3.71 460 5.26 359 9.50 559 1795
av Aquilo 714 Isabelle Vermeulen MPA2 1.00 342 2.78 274 4.72 322 11.47 281 1221
JPA2
vereniging Naam atleet Categorie Hoog Punten Ver Punten Kogel Punten 60 meter Punten Totaal
aac'61 707 Jesse Kors JPA2 1.20 489 3.47 412 6.00 406 10.02 475 1784
av Aquilo  719 Arvid Meinders JPA2 1.00 342 3.13 344 6.73 450 9.81 508 1646
av fivelstreek 700 Maurits Meijerhof JPA2 1.10 416 3.29 376 5.75 390 10.58 394 1578
av fivelstreek 704 Rafael van Gennip JPA2 0.95 306 3.40 398 3.91 263 10.00 478 1446
av Aquilo  718 Wout Plugge JPA2 0.90 269 3.31 380 5.20 355 10.25 441 1446

Pupillen lange loop

 

UITSLAG 600 MTR. Meisjes Mini
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av fivelstreek 541 Fern Smit 2.24,75
av Aquilo 545 Felicia Meinders  2.59,38
av Aquilo 546 Lotte Smith 3.08,57
UITSLAG 600 MTR. Jongens Mini
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av Aquilo 548 Bastiaan Beekman 3.21,08
UITSLAG 600 MTR. MPC
VERENIGING NAAM EINDTIJD
aac'61  543 Eva-Sofie Elferink 2.26,61
av Aquilo 547 Inke Meijer 2,58,80
UITSLAG 600 MTR. JPC
VERENIGING NAAM EINDTIJD
aac'61 542 Thomas Berends 2.19,66
av fivelstreek 539 Nico de Groot dns
UITSLAG 600 MTR. MPB
VERENIGING NAAM EINDTIJD
aac'61 655 Fardau Reitsma 2,28,64
av Aquilo 656 Eefke Plugge 2,49,67
av fivelstreek 659 Merla Hulzebos 3,06,01
UITSLAG 600 MTR. JPB
VERENIGING NAAM EINDTIJD
aac'61 652 Tim Elferink 2,08,10
aac'61 653 Job Forget 2,11,13
av Aquilo 658 Sven Meinders 2,14,13
av fivelstreek 651 Ezra Doevendans 2,31,82
aac'61 654 Denzel Nieuwenkamp 2,37,81
av Aquilo 657 Daniël van den Wijngaard 2,52,98
UITSLAG 1000 MTR. MPA1
VERENIGING NAAM EINDTIJD
aac'61 710 Nina van Halen 4,01,80
av fivelstreek 727 Mirjam Bosma 4,18,44
sv Veendam 724 Helen de Vries 4,47,96
av fivelstreek 726 Rosanne Niehof 4,51,87
av Aquilo 721 Sara Esposito dns
av Aquilo 722 Senne Melinga dns
sv Veendam 723 Imke Gardien dns
UITSLAG 1000 MTR. JPA1
VERENIGING NAAM EINDTIJD
aac'61 709 Valenciano Roffel 3,37,15
aac'61 708 Aris Remmerde 3,37,46
av fivelstreek 702 Wesley Boers 3,48,43
av fivelstreek 703 Koen Bootsman 3,51,89
aac'61 705 Mike Berends 3,54,59
av fivelstreek 713 Ruben Blaauw 6,14,78
av Aquilo 715 Sander Wage dns
av Aquilo 716 Torino Braam dns
av Aquilo 717 Collin 't Hoen dns
UITSLAG 1000 MTR. MPA2
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av fivelstreek 701 Maud Visscher  3,41,80
av fivelstreek 728 Tessa Smitstra 3,54,24
aac'61 706 Lotte Slomp 3,58,81
av Aquilo 714 Isabelle Vermeulen dns
UITSLAG 1000 MTR. JPA2
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av fivelstreek 704 Rafael van Gennip 3,33,60
av Aquilo  718 Wout Plugge 3,57,13
av fivelstreek 700 Maurits Meijerhof 5,10,35
aac'61 707 Jesse Kors dns
av Aquilo  719 Arvid Meinders dns

Junioren,Senioren en Masters

 

D-Junioren
UITSLAG 60 MTR. SPRINT MJD
VERENIGING NAAM TIJD
Gron. Atletiek. 802 Danara  Stoppels 8.81
av Aquilo 805 Ingrid Koster 9.56
av Fivelstreek 814 Faye Claessens 10.76
av Fivelstreek 813 Tess Claessens dns
UITSLAG HOOGSPRINGEN MJD
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
Gron. Atletiek. 802 Danara  Stoppels 1.40
av Fivelstreek 814 Faye Claessens 1.05
av Fivelstreek 813 Tess Claessens dns
UITSLAG KOGELSTOTEN MJD
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
Gron. Atletiek. 802 Danara  Stoppels 10.71
av Fivelstreek 814 Faye Claessens 5.97
av Fivelstreek 813 Tess Claessens dns
UITSLAG 600 MTR. MJD
VERENIGING NAAM EINDTIJD
Gron. Atletiek. 802 Danara  Stoppels 1,51,13
av Aquilo 805 Ingrid Koster 2,03,22
av Fivelstreek 814 Faye Claessens 2,13,12
av Fivelstreek 813 Tess Claessens dns
C-Junioren
UITSLAG 80 MTR. SPRINT MJC
VERENIGING NAAM TIJD
Gron. Atletiek 818 Lianne Huisjes 10.78
UITSLAG Kogelstoten MJC
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
Gron. Atletiek 818 Lianne Huisjes 7.93
B-Junioren
UITSLAG HOOGSPRINGEN MJB
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 815 Daphne Linstra 1.25
UITSLAG KOGELSTOTEN MJB
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 815 Daphne Linstra 8.30
av fivelstreek 804 Irene Lulofs 7.61
A-Junioren
UITSLAG 100 MTR. SPRINT MJA
VERENIGING NAAM TIJD
av fivelstreek 801 Renske Linstra 13.98
av fivelstreek 800 Claudia Beuving 19.66
UITSLAG KOGELSTOTEN MJA
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
sv Veendam 816 Chantal Elzinga 9.11
av fivelstreek 800 Claudia Beuving 4.35
UITSLAG 400 MTR. MJA
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av fivelstreek 801 Renske Linstra 1,02,34
Senioren
UITSLAG 100 MTR. SPRINT SENIOREN HEREN
VERENIGING NAAM TIJD
LG papenburg-Aschendorf 965 Steffen Gerbrand 11.82
av fivelstreek 964 Niek van der Velde 12.57
av fivelstreek 968 Gerard Vos 13.27
UITSLAG KOGELSTOTEN SENIOREN HEREN
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 964 Niek van der Velde 7.38
Masters
UITSLAG 100 MTR. SPRINT MASTERS HEREN
VERENIGING NAAM TIJD
av fivelstreek 961 Jan van der Velde 14.83
av fivelstreek 960 Rik Buitenwerf 15.41
sv Veendam 967 Sjoerd Gardien 16.05
UITSLAG KOGELSTOTEN MASTERS HEREN
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 966 Boelo Raske 9.08
av fivelstreek 962 Johnny Stoppels 8.74
sv Veendam 967 Sjoerd Gardien 6.91
av fivelstreek 960 Rik Buitenwerf 6.43
av fivelstreek 961 Jan van der Velde 6.28
UITSLAG 80 MTR. SPRINT JJD
VERENIGING NAAM TIJD
av Aquilo 809 Milaan Braam 11.79
sv Veendam 811 Rik Kuiper 12.14
av Aquilo 807 Ramon Aukes 12.63
sv Veendam 812 Jort Rodenburg 12.86
av Aquilo 808 David Pronk 13.20
UITSLAG HOOGSPRINGEN JJD
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av Aquilo 809 Milaan Braam 1.30
sv Veendam 811 Rik Kuiper 1.25
sv Veendam 812 Jort Rodenburg 1.25
av Aquilo 810 Luuk Knossen 1.15
av Aquilo 807 Ramon Aukes 1.10
av Aquilo 808 David Pronk 1.10
UITSLAG KOGELSTOTEN JJD
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
sv Veendam 812 Jort Rodenburg 6.17
av Aquilo 810 Luuk Knossen 5.79
av Aquilo 807 Ramon Aukes 5.58
sv Veendam 811 Rik Kuiper 5.23
UITSLAG 600 MTR. JJD
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av Aquilo 810 Luuk Knossen 1,55,47
sv Veendam 811 Rik Kuiper 1,58,81
av Aquilo 808 David Pronk 2,09,88
av Aquilo 807 Ramon Aukes 2,20,56
sv Veendam 812 Jort Rodenburg 2,43,10
UITSLAG HOOGSPRINGEN MJC
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
Gron. Atletiek 818 Lianne Huisjes 1.40
UITSLAG 600 MTR. MJC
VERENIGING NAAM EINDTIJD
Gron. Atletiek 818 Lianne Huisjes 1,54,25
UITSLAG 100 MTR. SPRINT JJB
VERENIGING NAAM TIJD
av fivelstreek 803 Robbin Bakker geen tijd
UITSLAG HOOGSPRINGEN JJB
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 803 Robbin Bakker 1.10
UITSLAG KOGELSTOTEN JJB
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 803 Robbin Bakker 6.19
UITSLAG 100 MTR. SPRINT JJA
VERENIGING NAAM TIJD
av fivelstreek 817 Maurice Smit 12.89
UITSLAG 400 MTR. JJA
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av fivelstreek 817 Maurice Smit 0,56,82
UITSLAG HOOGSPRINGEN SENIOREN HEREN
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av Jahn2 963 Hans Koops 1.85
av fivelstreek 964 Niek van der Velde 1.65
UITSLAG 400 MTR. SENIOREN HEREN
VERENIGING NAAM EINDTIJD
LG papenburg-Aschendorf 965 Steffen Gerbrand 0,52,88
av fivelstreek 968 Gerard Vos 0,57,79
av fivelstreek 964 Niek van der Velde 1,08,78
UITSLAG SPEERWERPEN MASTERS HEREN
VERENIGING NAAM EINDRESULTAAT
av fivelstreek 962 Johnny Stoppels 33.07
sv Veendam 967 Sjoerd Gardien 26.38
av fivelstreek 961 Jan van der Velde 20.36
av fivelstreek 960 Rik Buitenwerf 19.49
av fivelstreek 966 Boelo Raske dns
UITSLAG 400 MTR. MASTERS HEREN
VERENIGING NAAM EINDTIJD
av fivelstreek 961 Jan van der Velde 1,06,60
av fivelstreek 960 Rik Buitenwerf 1,14,06
sv Veendam 967 Sjoerd Gardien 1,17,50