Dijkloop Delfzijl

Afgelopen zaterdag 21 december is de dijkloop gehouden mede ter opening van de nieuwe dijk.
In een prachtige entourage gingen er ruim 500 deelnemers van start onder goede omstandigheden.
Later op de middag werdt het weer wat grimmiger doordat de wind wat aan trok en er een regenbui overtrok.
Dit maakte het op terugweg naar de finisch een stuk zwaarder voor de deelnemers. Toch zijn er weer prima prestaties geleverd. Onderstaand de uitslag van de AV Fivelstreek leden:

Uitslag dijkloop 21-12-2019

5KM

Maurice Smit                                                    16:18 1e
Koen Bootsman                                               22:07 2e
Mark Giesolf                                                     30:38
Bram                                                                 25:38 ???
Janna Sieborgh                                                32:10
Lidy Bolt                                                            34:09
Martine Zijlstra                                                  34:09
Niezina Boers                                                   30:27
Joyce Doornbos                                               34:09
Manny Banus                                                   34:38
Gerda Boer                                                        34:38
Annelies Haaijer                                              35:50
Truus Bakker                                                    36:18
Tanja Huizinga                                                  37:04
Gerry Smith                                                       37:07
Eva Wiekema                                                   37:25
Alie Klei                                                               44:04

10KM

Albert Smook                                                    49:05 PR
Jan Brouwer                                                     49:07
Albert van den Noort                                        52:31
Markus Strating                                               1:11:05
Sariena Evertsz                                                47:06  1e
Wanda Evertsz                                                 51:02

21,1KM

Auke Douwma                                                 1:44:28
Alex Kotte                                                          1:47:56
Jan Krans                                                            1:54:12
Wiebo Elzinga                                                   1:54:05
Pascal Leegstra                                                2:03:07
Jan van der Eide                                              2:10:12
Dorian Snijder                                                  2:10:11
Sebastiaan Lenting                                         2:10:13
Attie Hummel                                                   1:53:10
Lisanne Benes                                                  2:09:27 PR
Ester Wiersma                                                 2:09:26
Diana Bleeker                                                   2:09:27
Marloes Lenting                                              2:10:11
Ida Raske                                                           2:09:27

30KM

Gerard Vos                                                        2:02:12 1e
Jan van der Velde                                           2:21:29
Wietze de Vries                                               2:28:54
Jan ten Hove                                                     2:30:37
Mark Wiltjer                                                     2:30:53
Jack Brondsema                                              2:31:05
Simon Hinrichs                                                 2:36:05
Marika Bosch                                                    2:30:38 1e
Femke Veldman                                              2:32:43 2e
                                                              
* uitslagen onder voorbehoud. Mis je jezelf in de uitslag geef het dan even door en je wordt toegevoegd.