Gezelligheidssloop schema a.s zondag

Voor de gezelligheidsloop van zondag a.s. hebben zich een flink aantal deelnemers opgegeven. Zoals beloofd hierbij de tijdsindeling. Het vertrek is vanaf het clubgebouw van AV Fivelstreek.

Groep 30 KM verrek 8.30 uur
Groep 25 KM vertrek 9.00 uur
Groep 20 KM vertrek 9.35 uur
Groep 15 KM vertrek 10.10 uur
Groep 10 KM vertrek 10.40 uur
Groep 5 KM vertrek 11.15 uur

Tot zondag!

 

Naam Afstand Chauffeur nr Vertrek tijd
Jan ten Hove 30 KM 1 08.30 Nr Naam Chauffeur
Richard vd Meij 30 KM 1 08.30 1 Henk Apotheker
Jack Brondsema 30 KM 1 08.30 2 Femke Veldman
Wildrik Bulthuis 30 KM 2 08.30    
Pascal leegstra 30 KM 2 08.30 3 Bas van Vliet
Aukje Woltjer 30 KM 2 08.30 4 Jan  v d Eide
Attie Hummel 30 KM 3 08.30 5 René Mulder
Andries Neutel 30 KM 3 08.30 6 Markus Strating
Bert Guns 30 KM 3 08.30 7 Erik Meijer
           
        8 Hilbrand Brantsema
9 Peter Alserda
Ester Wiersma 25 KM 4 09.00 10 Marian v.d. Meij
Bram Noordhuis 25 KM 4 09.00 11 Janna Sieburgh
Paul Sutton 25 KM 4 09.00    
Lisanne Benes 25 KM 4 09.00 12 Anne Vellema
Dorian Snijders 25 KM 5 09.00
Sarah Mooibroek 25 KM 5 09.00
Albert Smook 25 KM 5 09.00
Albert vd Noort 25 KM 5 09.00
Auke Douma 25 KM 6 09.00
Marloes Lenting 25 KM 6 09.00
Ida Raske 25 KM 6 09.00
Jan Krans 25 KM 7 09.00
Jan Brouwer 25 KM 7 09.00
Mark Giesolf 25 KM 7 09.00
Moniek Kamphuis 25 KM 7 09.00
Barbara Mulder 20 KM 8 09.35
Harma Hielkema 20 KM 8 09.35
Alex Kotte 20 KM 8 09.35
Ineke Zuidema 20 KM 8 of 9 09.35
Margreet Elzinga 20 KM 9 09.35
Jenny de Jonge 20 KM 9 09.35
Naziena Boers 20 KM 9 09.35
Marieke Rehwinkel 15 KM 3 10.10
Betty Osse 15 KM 3 10.10
Maaike Bos 15 KM 3 10.10
Cees Dekker 15 KM 12 10.10
Ingrid Donkers 15 KM 12 10.10
Allard Suiveer 15 KM 12 10.10
Martijn Prak 15 KM 11 10.10
Gina Steen 15 KM 11 10.10
Janny Homan 15 KM 11 10.10
Henriette Kosse 15 KM 10 10.10
Juan Fernandes 15 KM 10 10.10
Marieke de Vries 15 KM 10 10.10
Liesbeth Remmers 15 KM 7 10.10
Jose Mulder 15 KM 7 10.10
Imca Veenstra 10 KM 4 10.40
Christa van Angelen 10 KM 4 10.40
Frits van Angelen 10 KM 4 10.40
Manny Banus 10 KM 5 10.40
Abel Banus 10 KM 5 10.40
Willem de Vries 10 KM 5 10.40
Miranda Vogelzang 10 KM 6 10.40
Jildou Rinsema 10 KM 6 10.40
Hans Arling 10 KM 6 10.40
Anneke Langeland 10 KM 4,5, of 6 10.40
Franciska Damhof 5  KM 9 11.15
Tineke Brondsema 5  KM 9 11.15